Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 1998-2004] KOŁO DWUMASOWE w 1.8 tddi 90km - czy można wymienić na zwykłe?? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=101159)

marito 28-05-2010 18:21

Odp: KOŁO DWUMASOWE w 1.8 tddi 90km - czy można wymienić na zwykłe??
 
Wychodzi na to kolego Pawle ze masz rację. Mechanik stwierdził że to tez skrzynia biegów bo wykluczył wszystko inne. Naprawa tego jest podobno zupełnie nieopłacalna bo sam demontaz i rozbiórka skrzyni to kupe pracy a przez to kasy nie licząc cen częsci. Kazał jeździć az sie nie zepsuje lub zacznie tak hałasowac że nie da się wytrzymać a wtedy wymienic całą skrzynię biegów na inną używaną. No cóż, chyba tak zrobię choć nie cierpię jak mi coś piszczy lub chrobocze.

Hetfield 28-05-2010 18:29

Odp: KOŁO DWUMASOWE w 1.8 tddi 90km - czy można wymienić na zwykłe??
 
Aż mi się wierzyć niech chce , że to skrzynia, no chyba że ma nakulane z 500tkm albo była katowana, ta skrzynia ponoć jest niezniszczalna.:D

marito 28-05-2010 18:48

Odp: KOŁO DWUMASOWE w 1.8 tddi 90km - czy można wymienić na zwykłe??
 
Przestaję sie tym przejmować, najwyżej bedę głosniej słuchac radia:)

marito 28-05-2010 18:50

Odp: KOŁO DWUMASOWE w 1.8 tddi 90km - czy można wymienić na zwykłe??
 
Aha a co do niezniszczalności to Titanic też miał byc niezatapialny:)

Hetfield 28-05-2010 18:50

Odp: KOŁO DWUMASOWE w 1.8 tddi 90km - czy można wymienić na zwykłe??
 
A ile masz na liczniku? kiedy kupiłeś?ile przejechałeś? itp?Od handlarza czy od osoby prywatnej?

marito 28-05-2010 19:05

Odp: KOŁO DWUMASOWE w 1.8 tddi 90km - czy można wymienić na zwykłe??
 
Na liczniku ma ok 160tys a kupiłem od osoby prywatnej, miesiąc temu. Auto sprowadzone pół roku temu. Co do stanu licznika to oczywiście niepotwierdzony więc ciężko stwierdzić stan faktyczny, ale wymieniałem zaraz po kupnie rozrząd i trochę innych rzeczy i mechanik nie stwierdził jakiegoś drastycznego zuzycia auta lub składania z kilku części. Ano chyba jak ktos tu swteirdził jak się chce świetego spokoju to kupuje się Mercedesa lub Audi. A w fordzie zawsze musi coś sie dziac bo jak sie nie dzieje to znaczy się że stoi popsuty na podwórku:) Mimo wszystko jestem zadowolony z fordzia, na trasie do Karpacza i z powrotem spalił mi 4,3 l/100km.

Hetfield 28-05-2010 19:09

Odp: KOŁO DWUMASOWE w 1.8 tddi 90km - czy można wymienić na zwykłe??
 
Ja nie wierzę, że to skrzynia w dalszym ciągu, ale to tylko moje zdanie-sprwdź czy masz olej w skrzyni tylko zanim zaczniesz cokolwiek wymieniać.

marito 28-05-2010 19:10

Odp: KOŁO DWUMASOWE w 1.8 tddi 90km - czy można wymienić na zwykłe??
 
Ok, dla świętego spokoju podjadę jutro do mechanika zeby to sprawdził.

baster1234 28-05-2010 19:26

Odp: KOŁO DWUMASOWE w 1.8 tddi 90km - czy można wymienić na zwykłe??
 
To już przesada... Ile ten wątek jeszcze będzie na pierwszej stronie forum.
Już chyba z tydzień widzę tddi + koło dwumasowe.

Czy gdyby tddi miał koło dwumasowe to czy słyszelibyśmy ten cudowny dźwięk traktorka?

TDDI NIEMA DWUMASY!:evil:

Hetfield 28-05-2010 19:30

Odp: KOŁO DWUMASOWE w 1.8 tddi 90km - czy można wymienić na zwykłe??
 
baster tu toczy się już inna dyskusja-można zgłosić moderatorowi zły post jeśli tak uważasz.pozdro.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.