Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 1993-1996] konsola wskazującą domknięcie drzwi. Błędne wskazywanie.. (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=107711)

wagus1 17-08-2010 21:41

konsola wskazującą domknięcie drzwi. Błędne wskazywanie..
 
Witam. Przetelepałem forum w sprawie czujnika zamknięcia drzwi w mondziaku GHIA ale sie jakoś konkretnej odpowiedzi nie doszukałem. Chodzi mi tę konsolę która wskazuje czy drzwi sa otwarte czy zamkniete etc (podświetla na czerwono jak drzwi otwarte).Problem w tym że wg. mojej konsoli drzwi kierowcy są ciągle otwarte czyli ta kontrolka świeci się ciągle na czerwono, co potrafi mnie zmylić że drzwi mam otwarte (a w rzeczywistosci sa zamkniente :D ). Wie ktoś może gdzie znajduje sie ten czujnik? Albo gdzie idą jakieś kable do owego czujnika? Jaki mają kolor? Ma ktoś jakiś pomysł? Bo nie wiem za co się wziąć.. Pozdrawiam

mario13 17-08-2010 21:46

Odp: Czujnik zamknięcia drzwi..
 
Witaj.
Prosze,zmien temat na bardziej konkretny.
Pozdrawiam

wicia.w 17-08-2010 22:28

Odp: Problem z konsolą wskazującą domknięcie drzwi. Drzwi kierowcy są ciągle otwarte.
 
czujnik zamknięci drzwi jest przy ryglu zamka, a jak z lampką oświetlenia wnętrza czy też się pali przy zamkniętych drzwiach.

pawelinio 17-08-2010 22:38

Odp: Problem z konsolą wskazującą domknięcie drzwi. Drzwi kierowcy są ciągle otwarte.
 
byl gdzies poruszany ten temat,ja tak mialem w zime,pokazywalo ze ciagle otwarte ale widocznie z mrozu.tam jest jakas krancowka w zamku i moze nie odbija

mario13 18-08-2010 06:26

Odp: Problem z konsolą wskazującą domknięcie drzwi. Drzwi kierowcy są ciągle otwarte.
 
Przeczytaj te tematy:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Po zastosowaniu sie temat zostanie otwarty:027:

rodzynek 18-08-2010 20:54

Odp: konsola wskazującą domknięcie drzwi. Błędne wskazywanie..
 
Kolego sprawdź wszystkie biegnące przewody w drzwiach czy są całe :)

wagus1 18-08-2010 20:56

Odp: konsola wskazującą domknięcie drzwi. Błędne wskazywanie..
 
Przewody są niby całe.. A moze wiesz jaki konkretny przewod za to odpowiada?

Rafał A.(antek) 18-08-2010 21:22

Odp: konsola wskazującą domknięcie drzwi. Błędne wskazywanie..
 
Mikrowyłacznik jest w samym zamku - ryglu drzwi, prawdopodobnie ulamal sie właczniczek, rozbierz bedziesz wiedział.

wagus1 18-08-2010 21:27

Odp: konsola wskazującą domknięcie drzwi. Błędne wskazywanie..
 
A takie małe pytanie jeszcze, da sie coś z tym zrobić, naprawić metodami domowo-garażowymi :D czy się nie opłaca i szukać nowego rygla?

Rafał A.(antek) 18-08-2010 21:33

Odp: konsola wskazującą domknięcie drzwi. Błędne wskazywanie..
 
to zalezy co i jak padło. Ja dorobilem ulamany kawalek, moze cos uda sie przykleic, a czasem sam właczniczek mozna dostac


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:44.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.