Temat: [Mondeo 2007-2014] Informacja -wymiana oleju
View Single Post
Stary 29-07-2015, 20:54   #30
Radi73
ford::average
 
Avatar Radi73
 
Imię: Radosław
Zarejestrowany: 03-01-2013
Skąd: Staniszów k/J. Góry
Model: FORD Mondeo Mk4 Titanium
Silnik: 2.0 TDCi (140 KM)
Rocznik: 2007
Postów: 69
Domyślnie Odp: Informacja -wymiana oleju

Cześć, też miałem ten mały problem, ale zrobiłem dokładnie tak jak napisał: msowi i z głowy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Natomiast historia była taka: jakieś 5000 km temu robiłem wymianę w ASO, bo też ten sam komunikat się pojawił. Z w/w kilometrów blisko 4 tys. zrobione w trakcie wakacji w Chorwacji i Austrii - więc tereny bardzo ciekawe i długodystansowe. DPF miał gdzie się dopalać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ostatni tysiączek w Polsce i raczej miasto (ok. 60%). I znów wyskoczył komunikat WYMIANA OLEJU Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. W swoim prywatnym planie, wymiany chce robić między 10 - 15 tys. km. Mam nadzieję że to nie będzie równocześnie oznaczało co 3 komunikat WYMAINA OLEJU Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Jeżdżę tylko na VREDESTEIN Giugiaro Design
Radi73 jest offline   Odpowiedź z Cytatem