View Single Post
Stary 07-07-2009, 17:34   #9
wojtusss
ford::average
 
Imię: wojtek
Zarejestrowany: 21-03-2009
Model: Mondeo
Silnik: 1.8 125km
Rocznik: 2004
Postów: 138
Domyślnie Odp: Mondeo Mk2 Wymiana Żarówek Od Nawiewów

ee tam w passacie niebieski ładnie wygląda wtedy pasuje zgraniem np z czerwonym bo te kolory się nie gryzą i nie robią czerstwoty,
ja zostawiłem sobie fabryczny i radyjko dobrałem żeby miało czarną barwe z grafitami i pasuje mi eleganckjo do wnętrza, było ustawione na pomarańcz i zmieniłem w ustawieniach na zielony i jest ładnie wszystko skomponowane



a wymiana podświetlenia zegarów zrobi taki lekki kicz ala "wiejski tuning" zauważ że nawiew ciepłego jak i zimnego powietrza w nocy jest niebieski co tak nieciekawie w sumie wygląda w standarcie żarówka oddaje barwy za które odpowiada pokrętło(ciepłe zimne powietrze)

sam myśle o dodaniu ale podświetlenia pod nogi kierowcy i pasażera np przy otwarciu drzwi i może lampeczki przy drzwiach ale to takie odległe plany



a i to nie był pojazd tylko moja opinia a co do samej wymiany to masz u mnie uznanie bo sam lubie pogrzebać z takimi drobnymi rzeczami w aucie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wojtusss jest offline   Odpowiedź z Cytatem