Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 12-09-2008, 00:22   #1
St3ciu
ford::amateur
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 21-08-2007
Skąd: Chocianów
Model: Mondeo Mk2
Silnik: 1.8
Rocznik: 1998
Postów: 5
Domyślnie Dusi się :/

Witam. Posiadam Mondeo 2.0 98 rok.
Mam taki problem otóż, gdyż daję gazu auto mi sie dusi, znaczy sie najgorzej przy ruszaniu daje mu gazu a on szarpie i ledwo rusza dopiero po chwili zaczyna jechać i ogólnie w czasie jazdy odczuwam szarpnięcia, gdy mu daje gaz do dechy czuje że nie ma takiej mocy jak mieć powinien.
Co mu jest ?

St3ciu jest offline  
Stary 12-09-2008, 00:39   #2
clone
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 12-09-2008
Skąd: Zielona Góra
Model: Mondeo MK2
Silnik: 2.0 16v ZETEC
Rocznik: 05/2000
Postów: 14
Domyślnie Re: Dusi się :/

[Mk2] 2000r 2.0 Benzyna i Gaz kombi
Dodam że mam podobny problem, zaczął się dusić tylko w czasie jazdy, najbardziej przy ruszaniu albo rozpedzaniu auta kiedy obciążenie jest największe, dusi się zarówno na gazie jak i na benzynie( na benzynie przerywa mniej).
Momentami szarpie tak że jazda jest niemożliwa, gdy samochod nie jest w ruchu i dodaje gazu nie ma żadnego duszenie/dławienia.
Zmieniłem świece, kable, filtr powietrza( jeszcze nie byl taki brudny ale jak unosilem lekko obudowe tez nie dawalo efektu), dociskałem i czyscilem styki, byłem w warsztacie ale tam też się drapali po głowie( warsztat do dupy)
Najlepsze jest to że trwało to 2 tygodnie i przestało na prawie 2 miesiące i znowu( tankowanie złego paliwa odpada).
Proszę o jakieś sugestie, nie chciałbym więcej wymieniać w warsztatach i testowac tym co jest zepsute, to kosztowne.
Może przy okazji ktoś poleci jakiś solidny i niedrogi warsztat w Zielonej Górze.
Pozdrawiam Michał
clone jest offline  
Stary 12-09-2008, 05:30   #3
Slawko
 
Postów: n/a
Domyślnie Re: Dusi się :/

viewtopic.php?f=10&t=47440
 
Zamknięty Temat



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:13.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.