Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 25-01-2017, 08:50   #11
makoand
ford::amateur
 
Imię: andrzej
Zarejestrowany: 24-09-2014
Skąd: lublin
Model: mondeo
Silnik: 2,0 d
Rocznik: 2002
Postów: 4
Domyślnie Odp: brak napięcia na pompie paliwa???

Witam Wszystkich. Temat jest nie zamknięty więc spróbuję się podpiąć. posiadam mondeo
mk3 2.0 tddi 115KM. Problemem jest następujący, po wymianie pompki paliwowej pomocniczej, auto odpala na 3-4 sekundy, napięcie na pompce jest do momentu uruchomienia silnika. wymieniłem przełącznik pod aku, kostkę w skrzynce bezpieczników od pompy, wszystkie bezpieczniki sprawne, czujnik uderzeniowy wciśnięty. Podpiołem pompkę na krótko pod aku i auto odpala od pierwszego strzału, chodzi normalnie, wchodzi w obroty nie dymi. ma może ktoś pomysł gdzie szukać dalej.

makoand jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-02-2017, 17:30   #12
TySooN66
ford::amateur
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 02-07-2012
Model: mondeo
Silnik: TDDI 115KM
Rocznik: 2002
Postów: 4
Domyślnie Re: brak napięcia na pompie paliwa???

Witam wszystkich mam podobny problem czyściłem bak w mondeo mk3 tddi 115km i nie ma zasilania na pompce przed czyszczeniem odpalał ale na ciepłym cieżko odpalał a teraz po przekręceniu kluczyka w ogóle nie chodzi a przekaźnik pod akumulatorem sprawdzony już mnie szlak trafia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jakieś rozwiązanie panowie jak to zrobić bo już brak sił
TySooN66 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-03-2017, 22:32   #13
TySooN66
ford::amateur
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 02-07-2012
Model: mondeo
Silnik: TDDI 115KM
Rocznik: 2002
Postów: 4
Domyślnie Re: brak napięcia na pompie paliwa???

Problem rozwiązany Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Niby napięcia nie było na pompce (tej pozabakiem) ale napięcie pojawia się jak uruchamiamy auto a nie po przekręceniu kluczyka. U mnie pompka była już na wyczerpaniu zaczęła działać ale strasznie się trzęsła odziwo auto jeździło jednak wymieniłem już na nową. Przekaźnik od załączania prądu na tą pompkę jest nie pod akumulatorem a obok w skrzynce przekaźników i jest to R4. Ja też nie miałem napięcia przekaźnik wymieniony i brak zdjąłem obudowę przekaźnika wsadziłem go przekręciłem kluczyk nie załącza Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. więc przekręcam dalej kluczyk już uruchamiając auto rozrusznikiem i cyk załączył prąd przekaźnik na pompkę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wsio działa wymieniłem jeszcze filtr paliwa plus LM spulung i auto działa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A też myślałem że już pompa vp44. Mam nadzieję że pomogłem. Pozdrawiam w razie pytań pisać na priv
TySooN66 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:16.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.